ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST       AUTA   -   BYTY   -   TREZORY  -  ZÁMKY     +420 604 116 626

Bezpečnostní dveře

Ročně je v České republice vykradeno kolem 11 tisíc bytů a rodinných domů. Ideálním způsobem, jak odradit zloděje od pokusu se k vám vloupat, jsou vstupní bezpečnostní dveře. Ať už chcete ochránit svou rodinu a majetek v novostavbě, nebo cítíte potřebu vyměnit staré dveře za nové, bezpečnostní dveře jsou pro vás tou správnou volbou. Jejich instalace je rychlá a spolu s pocitem bezpečí s nimi získáte také špičkový design a výborné protihlukové
a tepelně-izolační vlastnosti. Jsme dodavatelem řešení od firmy HT dveře, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Jak cenově, tak i prakticky. 

Bezpečnostní dveře do bytu

Jen vyměnit dveře nestačí.

Výrobců a dodavatelů bezpečnostních dveří je spousta. Ale investice do jejich pořízení se pohybuje v řádech desítek tisíc korun a proto je potřeba pečlivě vybírat. Namontovat dveře s bezpečnostní třídou 3 do starých panelákových šroubovacích zárubní sice lze, ale pak nebudou plnit svůj smysl. Zárubně musí být odolné a vylété betonem a řádně zajištěny v montážním otvoru. A to, ruku na srdce, ty panelákové opravdu nejsou. U nás na prodejně vám odborně a rádi s výběrem poradíme a nabídneme vám tu nejlepší možnost pro vaši situaci.